Залізничні квитки, забронювати і купити жд квитки на поїзд

УВАГА! Важливі зміни з 21 жовтня 2021 року що до необхідних документів, для межрегіональних пасажирських перевезень 


Це стосується тих регіонів, де встановили "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епіднебезпеки
ВАЖЛИВО!

Ці зміни стосуються виключно межрегіональних перевезень (маються на увазі міжобласне сполучення).

Ці зміни НЕ СТОСУЮТЬСЯ неповнолітніх осіб, тобто осіб, вік яких на час подорожі МЕНШЕ 18 років.Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 №1066 було внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

З 21 жовтня 2021 року міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх пасажирів одного з документів:

- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19 (тільки для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки);

-  міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби – додаток Дія, EU DCC або аналог з будь-якої країни, яка підключена до системи ЄС;

- негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Як купити квиток на поїзд Укрзалізниці

Щоб купити залізничні квитки на поїзд виберіть поїзд і місце в вагоні. Оскільки квитки на поїзд іменні, слід вказати ім'я, прізвище та адресу електронної пошти пасажира. Оплатіть замовлення за допомогою банківської карти. Протягом хвилини на екрані відобразиться Ваш квиток на поїзд, також квиток буде збережений в вашому особистому кабінеті (кабінет створюється автоматично) і залізничний квиток буде відправлений на вказану електронну пошту.

Після оплати замовлення на нашому сайті можливо два варіанти:


Варіант № 1. «Посадочний документ» - це електронний залізничний квиток. На електронному залізничному квитку є квадратний QR-код. Його потрібно роздрукувати для посадки в поїзд або зберегти копію квитка на електронному пристрої з максимальною роздільною здатністю. Міняти «посадочний документ» в залізничній касі не потрібно.

Варіант № 2. «Бланк замовлення» - на якому вказано 16-значний номер. «Бланк замовлення» потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО ПОМІНЯТИ В КАСІ НА КВИТОК на бланку. Повідомте касиру в касі вокзалу 16-ти значний номер і ви отримаєте свій квиток на поїзд без черги і безкоштовно. Обмін слід зробити не пізніше ніж за 20 хвилин до відправлення поїзда. Якщо ви не зробите обмін, Вам відмовлять в перевезенні. Будьте уважні!

(!) Квитанція про оплату з банку не є підставою для проїзду.

Як заздалегідь визначити, що квиток буде електронний?
В результатах пошуку квитка поруч з номером і назвою поїзда можна побачити квадратний індикатор:   .
Це означає, що проїзд на поїзді можливий за електронним квитком, і ми зможемо його оформити.
На сьогодні, практично для 95% поїздів Укрзалізниці можливе оформлення електронного квитка.

Чи можна забронювати залізничний квиток?
Забронювати квитки на поїзд на нашому сайті можна тільки на 30 хвилин, до моменту оплати квитка. Функцію бронювання залізничних квитків онлайн Укрзалізниця тимчасово відключила.

Можна замовити залізничні квитки по телефону і оплатити за безготівковим розрахунком?
Так, ми працюємо з юридичними особами. Якщо Ви замовили залізничні квитки для юр особи, ми надамо повний комплект бухгалтерських документів. Для замовлення залізничних квитків для юридичних осіб ми пропонуємо укласти договір.

Чи можна купити квиток на поїзд для групи?
На Поїзд ЮА можливо купити квитки на поїзд для групи в режимі онлайн. Звертайтеся до наших менеджерів, вони допоможуть. Якщо Ви купили квитки на поїзд для групи, можна купити онлайн також додатковий багаж.

Як подивитися розклад поїздів і маршрут руху поїзда?
Вибравши дату і напрямок, натисніть "Пошук". В результатах пошуку знайдіть потрібний Вам поїзд, і поруч з його номером натисніть на індикатор .  В окремому вікні відобразиться маршрут з часом відправлення та прибуття і стоянки поїзда на всіх станціях руху. В цьому ж вікні відобразиться карта руху поїзда.
 

Переваги он-лайн покупки залізничних квитків на нашому сайті:

Показать больше поездов Скрыть поезда
{{$root.errorText}}